Aktualitātes

"HONESS REAL ESTATE": PROFESIONĀĻI SAVĀ JOMĀ

Mēs esam uzņēmums, kas darbojas nekustamo īpašumu nozarē, palīdzot saviem klientiem ātri un efektīvi pārdot vai izīrēt viņiem piederošo nekustamo īpašumu. Tāpat konsultējam klientus, kuri vēlās nekustamo īpašumu iegādāties vai īrēt.

Uzņēmuma dibinātāja – Elīna Skurjate

Uzņēmuma dibinātāja - Elīna Skurjate - iepriekš strādājusi citās, Latvijā zināmās nekustamo īpašumu kompānijās, kur guvusi neatsveramu pieredzi. Uzkrātā pieredze un zināšanas, kā arī vēlme pēc jauniem izaicinājumiem pamudināja speciālisti veidot savu uzņēmumu ar savu iekšējo politiku un noteikumiem. 

 

Elīna Skurjate – „Elegance ir tad, tad Tava emociju pasaule ir tikpat skaista, cik Tava āriene

Elīna ir studējusi komunikācijas vadību, divpadsmit gadus darbojas nekustamo īpašumu nozarē, aizraujas ar interjera dizainu, ceļošanu, grāmatu lasīšanu un garām pastaigām. Uzskata, ka spēja ātri uztvert un izprast klientu vēlmes, ir panākumu atslēga.

Kāpēc izvēlējāties tieši nekustamo īpašumu nozari?

Pirmkārt, abi iepriekš esam strādājuši šajā nozarē un guvuši pieredzi iepriekšējās darba vietās. Nekustamo īpašumu joma ir aizraujoša, tā ir dinamiska un mainīga. Taču šajā nozarē var strādāt tikai tādi cilvēki, kuriem nepatīk rutīna, bet viennozīmīgi patīk izaicinājumi. Abi esam tieši tādi.

Otrkārt, lai veiksmīgi strādātu nekustamo īpašumu jomā, jāpiemīt labām komunikācijas prasmēm, jo jāspēj komunicēt ar dažādiem klientiem un pielāgoties ikviena klienta vēlmēm, kā arī nepieciešama pacietība un spēja izprast un risināt dažādas krīzes situācijas. Tā kā mēs abi esam nosvērti, neatlaidīgi, aktīvi un komunikabli, abiem nekustamo īpašumu joma ir īstais aicinājums.

Ko „Honess Real Estate”  piedāvā saviem klientiem?

Jebkura nekustamā īpašuma pārdošana vai pirkšana, īrēšana vai izīrēšana ir atbildīgs un bieži vien emocionāls process, tāpēc mūsu komandas galvenais uzdevums ir šo procesu padarīt saprotamu, organizētu un pielāgotu katra klienta individuālajām vēlmēm, lai kopā nonāktu līdz veiksmīgam darījumam.

Mūsu uzņēmums piedāvā nekustamā īpašuma pārdošanas darījumu procesu vadību, juridiskos pakalpojumus, mārketinga stratēģijas izstrādi nekustamā īpašuma pārdošanai un personīgas konsultācijas par un ap nekustamo īpašumu. Zināšanas, individuāla pieeja katram klientam un profesionāli speciālisti ir mūsu galvenie instrumenti, lai saviem klientiem sniegtu augstākās klases pakalpojumus.

Ko novērtējat savos darbiniekos?

Mēs augsti vērtējam mūsu darbiniekus, tādēļ piedāvājam viņiem īpaši draudzīgus darba apstākļus. Mums rūp tas, kā mūsu kolēģi šeit jūtas, mēs neierobežojam kolēģus ar darba laiku vai izpildāmiem minimumiem. Īpaši priecīgus mūs dara tas, ka viņi no sirds vēlas ieguldīt pēc iespējas vairāk darba un enerģijas savā un uzņēmuma attīstībā. 

Savu komandu veidojam no atvērtām, dzīvespriecīgām, ar neatlaidību, kā arī ar labu humora izjūtu apveltītām personībām. Šajā gadījumā iepriekšējo darba pieredzi novērtējam, bet neizvirzam kā prioritāti.

Kādi ir uzņēmuma nākotnes mērķi?

Mūsu misija ir ātri un efektīvi realizēt pircēju un pārdevēju vēlmes, novedot abas puses līdz veiksmīga darījuma noslēgšanai. Uzņēmuma vīzija - kļūt par vadošo uzņēmumu Latvijā, kas nodrošina pilnu augstākās kvalitātes servisu darījumos ar jebkura veida nekustamo īpašumu. 

Šobrīd ļoti aktīvi strādājam, lai paaugstinātu savu pakalpojuma sniegšanas kvalitāti un efektivitāti. Mūsu tuvākajos nākotnes plānos ietilpst uzņēmuma komandas paplašināšana ar jauniem, zinošiem kolēģiem

 

Ieteikt citiem: